Başarımı Karılarıma Borçluyum

 

Ünlü yazar Aziz Nesin’in ölümsüz eserlerinden “BAŞARIMI KARILARIMA BORÇLUYUM” oyunu Türkiye’de ilk kez KEDİ SAHNE SANATLARI tarafından sahneleniyor!

Başarımı Karılarıma Borçluyum oyununda başrolleri; Aydan ŞENER, Emre BÜYÜKPINAR, Burçin BİLDİK, Damla CERCİSOĞLU, Suat GÜZEY, Gurur AYDOĞAN, Savaş BAYINDIR ve Hakan ALTINER paylaşıyor.

Birçok kez evlenen ve her evliliği kötü ve komik bir şekilde sonuçlanan Ziya’nın hayatı esprili bir dille seyirciye anlatılıyor. Çalgılı şarkılı oyunumuzun sonunda Ziya’nın yaptığı evliliklerin onu nasıl bir adam yaptığını ve hayata bakış açısını nasıl değiştirdiğini göreceğiz.

Ziya’nın bu zamana kadar evlendiği birbirinden farklı tip ve tarzdaki yedi kadını başarılı oyuncu Aydan ŞENER canlandırıyor. Oyunun özgün müziklerinde İlhan ŞEŞEN imzası yer alırken oyunun yönetmenliğini Damla CERCİSOĞLU üstleniyor. Başarımı Karılarıma Borçluyum oyununun müzik direktörü Murat Cem Orhan, koreografı Gül BEŞKÖK, dekor ve kostüm tasarımcısı Tülin PURAL, ışık tasarımcısı Özgür Kaan PURAL.